Jsem  terapeutka a průvodkyně do podvědomí k nalezení Vaší duše 

Můj příběh -

Jsem tady a teď

Píši tyto řádky a jsem nesmírně vděčná za to, že jsem se odhodlala a vystoupila ze svých starých, zajetých kolejí, ze své stávající komfortní zóny, ve které jsem nebyla šťastná a jen jsem nějak přežívala.

Ten pocit, který zažívám, jsem měla snad naposledy jako dítě. Pocit štěstí, radosti a volnosti. Pocit euforie a těšení se na nové začátky. Na každý nový den ♥

Vím, že chci udělat vše pro to, abych žila život, který jsem si celá léta přála a o kterém jsem snila.

Zpátečka aneb Pavla před

Ale vždycky to tak nebylo, žila jsem v přesvědčení, že ten život, který bych chtěla, je jen pro někoho, že k tomu abych byla šťastná potřebuji spousty peněz , takže mi nezbývá nic jiného než vstávat o půl čtvrté ráno a vracet se vyřízená v sedm večer, nebo občas naopak, aby to nebylo takové jednotvárné. 🙂

Přes dlouhé roky, kdy jsem jen tak proplouvala životem a žila podle toho, jak by se asi mělo, protože tak je to přece »normální«, jsem  na cestě za mým snem, za životem, ve kterém chci žít a ne jen existovat, ve kterém budu JÁ ten tvůrce.

Kde nebudu žít podle druhých, kde si nebudu muset plánovat svůj volný čas podle toho, jak mi někdo určí, kde si nebudu muset brát dovolenou jen v povolené měsíce a smiřovat se s tím, že takhle to prostě JE a nějak už to přece doklepu 😉

Proč JÁ?

Zjistila jsem, a přiznala jsem si, že JÁ jsem mnoho let nebyla JÁ, ale někdo, koho jsem vytvořila pro okolní svět.

Chovala jsem se podle toho, kde jsem právě byla. Nasazovala jsem masky. Ať už to byla rodina, škola, zaměstnání, volný čas. Když to teď zpětně analyzuju, byla to pokaždé jiná Pavla ... jiná maska.

Až jsem se začala ztrácet a nakonec jsem sama sebe přestala vnímat. Zapomněla jsem, KDO vlastně jsem.

Má několikaletá snaha se neustále někomu zalíbit a zavděčit, spolu s dalšímy programy v mé hlavě mě přivedla až do stavu vyhoření a NEmoci. I když mi život už několikrát postavil do cesty různé krize, tak toto byl takový můj odrazový můstek pro položení miliónté otázky "dop.dele" proč JÁ??? Co jsem komu udělala?!?

No samozřejmě jsem někdy někomu něco udělala, ale nejspíš nastal čas na to, přiznat si, co jsem si po celou dobu dělala všechno JÁ sama.

Jeden den přišlo velké uvědomění, před očima se mi začal z kousků situací a vzpomínek skládat příběh, přišlo několik AHA momentů a najednou mi to všechno začalo do sebe zapadat a dávat smysl. Přišly odpovědi na moje otázky PROČ. Proč se mi tohle všechno stalo.

Otevřely se mi nové možnosti jak začít od začátku. Když se na to teď dívám zpětně, spousty "návodů"  a znamení jsem měla celou dobu před očima, jen jsem je neviděla. Pro druhé jsem rady měla, ale sama jsem si poradit nedovedla.

Pod povrchem

Je úsměvné to poznání, že tady nejsme, abychom trpěli a měli se špatně, jen to zrovna nevidíme, ale každý máme tu svoji cestu, ten svůj čas probuzení, tu svojí startovní čáru nového začátku, ale musíme si uvědomit, že MY jsme ti, kteří musí písknout na start.

A tak mi život poslal do cesty kurzy regresní terapie, rodinné konstalace, psychologický výcvik a další techniky, pomocí kterých jsem si sama vyřešila několik bloků a odstranila dost vzorců a zažitých nefunkčních prográmků.

Odjakživa jsem chtěla pracovat jako zdravotní sestra, zdravotnictví jsem milovala od mala, díky práci v nemocnici a v ambulanci jsem se setkala se spoustou diagnóz. Vždy mě zajímaly příčiny nemocí, věčně jsem pročítala anamnézy a zkoumala jako zkumavka 🙂 pořád  jsem se vyptávala, skládala si dílky a zjišťovala, co mají pacienti společného. 

 Proč se někdo vyléčí a někdo ne?  

Práce v systému zdravotnictví mi ale postupem času přestávala dávat smysl, měla jsem čím dál více otázek na které mi nikdo nedokázal odpovědět. A tak jsem se krůček po krůčku začala vzdalovat tradiční medicíně.

Největší můj osobní objev bylo pochopení rozdílu mezi dvěmi, pro někoho podobnými slovíčky UZDRAVENÍ a VYLÉČENÍ. 

Jelikož se několik let zajímám o numerologii, astrologii, psychologii, provádím lidi regresními terapiemi, začala jsem si dělat takový osobní průzkum.

Ve spojení se vším, co jsem dosud prožila, věděla a pochopila mi to najednou začalo dávat obrovský smysl, potvrdilo se mi, že nic není náhodou a všechno má svůj smysl.

Propojila jsem techniky, které jsem se naučila s principy na kterých funguje naše tělo a mysl. Protože když jsou tyto aspekty v rovnováze, funguje vše jak má. 

Prostřednictvím OSOBNÍCH konzultací a terapií, pomáhám lidem vrátit se zpět k sobě, pomalu odhrnovat všechny ty nánosy, kterými si postupem času zatarasili cestu k srdci.

Protože jen autenticita je cesta k tomu, žít spokojený, šťastný a harmonický život.