Ráda se stanu Vaší průvodkyní do duše, Vašim přístavem, když budete mít pocit, že jste ztraceni.

Pomůžu Vám si vzpomenout, kdo vlastně jste.

Postavím se s Vámi na Vaší startovní čáru a společně odpískneme start Vaší cestě za poznáním sama sebe.

 

Regresní terapie

Osobní konzultace

Individuální terapie

Pobyty pro ženy

Reference

Pavliii, ještě jednou moc děkuju, teď ke mě poslední dva dny chodí informace, které jsem celou dobu nechtěla vidět. Vím, že je musím začít řešit, jinak se nepohnu. Jsem ráda,že jsem tě objevila a že jsi mi odkryla návod na vyřešení.Všechno se dalo do pohybu.
Hanka
Ahoj, píšu ti s odstupem po delší době, ať víš jak jsi mě posunula. Prožívám teď nejnaplněnější období v životě a konečně vím, že jediný kdo ovlivní můj život jsem já sám. Ty vhledy byly trefné a vůbec mi nedocházelo, že to může souviset. Jsem nadšený a rád bych se někdy ještě zastavil, že bychom koukli na tu moji vnitřní ženu, která to zpackala 🙂 usilovně na ni pracuju 🙂 Fakt velké díky.
Jakub
Pavlínko, víš, jak jsem se bála o tom doma vůbec něco naznačit, tak včera jsem to normálně sebevědomně řekla a Raďa na mě jen koukal s otevřenou pusou. Celou noc jsme seděli a kecali. Poprvé za celou dobu byl schopný se mnou mluvit o nás, bez toho že by mi pořád opakoval, že je to v pohodě a neví co furt mám. Uznal, že máme problém a je třeba ho vyřešit. nevím, jak se to mohlo stát!!!! Dalo mi to naději, už věřím, že je možné ten náš vztah zlepšit. A to jen díky Tobě! Mockrát Ti děkuji a budu Tě dál informovat co a jak.
Petra
Pavli,moc tě zdravím. Ještě teď tu regresi rozdýchávám, nechápu. Byla to síla.Už se mi to začíná skládat a postupně mi to dochází. Jak jsi říkala - všechno je tak jak má být.Velké díky.
Klárka
Pavli, moc děkuji za regresku i materiály co jsi mi poslala, je v nich hodně pravdy. Myslela jsem, že mám některé věci už zpracované, ale pořád na mě vyskakují. (Hlavně tedy vzorce se svým mužem). Musím se více do sebe ponořit a vše prozkoumat, odpustit si a nechat být. Spoustu věcí odkládám a je třeba se do toho pustit.
Jana