KNIHY

Jelikož se mi množí dotazy na doporučení nějakých „fakt dobrých knížek, co by mi pomohly” 🙂 Tak zde najdete knihy, které dle mého, stojí za to přečíst. Nechť ke každému příjde ta pravá... Jen nezapomeňte, že vše, co si přečtete, uslyšíte a začne to s Vámi souznit, je potřeba

ZAČÍT i ŽÍT 

Teoretiků chodí po světe spousty 😉

Miluj svůj život - Louise L. Hay

V této velmi inspirativní knize nám Louise L. Hay nabízí jiný pohled na svět. Zamýšlí se nad tím, jak nás ovládají a omezují dávno zažité myšlenky a představy, a dává nám návod k pochopení kořenů našich fyzických nemocí a bolestí. Nabízí návod jak díky změně myšlení můžeme změnit svůj život, zlepšit své vztahy, uzdravit své nemoci, zlepšit finanční situaci a vůbec ovlivnit svůj život tak, abychom byli co nejvíce spokojeni.

David R. Hawkins - Vzestup po úrovních vědomí

Ramtha - Bílá kniha 

Čtyři dohody a Pátá dohoda - Don Miguel Ruiz

Někdy ani sebelepší popis není dost 🙂 Takže jen zkuste číst, každá dohoda má svou „dobu zrání”.

A komu se nechce číst, tak - https://youtu.be/wBh80DKA88A?si=0ElHJ_5dQpX9smmu

Jen láska je skutečná - Brian L. Weiss

Nejenom tato kniha, ale i ostatní autorovy díla jsou neskutečnou jízdou. Brian L.Weiss se ve své praxi zabývá vlivem minulých životů na ty současné, věnuje se studiu reinkarnace a pátrá po tom, co se děje s lidskou duší po smrti. 

Diagnostika karmy 1-12 - S. N. Lazarev

Sbírka zajímavých knih s různými tématy zabývající se souvislostí mezi tím co se nám děje, s čím se opakovaně vypořádáváme a chováním naším i našich předků v minulosti. 

Čtyři pilíře smyslu života - Dan Millman

V knize Dan Millman zúročuje několik desetiletí bádání a zkušeností a shrnuje je do uceleného plánu toho, čeho máme během své životní cesty dosáhnout. Tato kniha je určena pro ty, kdo vyžadují důkladnější pohled do svého nitra a na svůj život, ale zvláště pro ty, kteří se ocitli na křižovatce života a čelí výzvám nebo změnám, když minulý přístup už přestal fungovat.

Pět jazyků lásky - Gary Chapman

Taková partnerská bible, za mně povinné čtení do každého páru. Velmi dobře sepsáno, vysvětleno, čtenář se zasměje, ve spoustě situací pozná. Láska je o volbě a vůli, protože co je pro jednoho projevem lásky, nemusí pro druhého znamenat vůbec nic... A na tom ztroskotá spousta vztahů. 

Moc přítomného okamžiku -  Kniha o duchovním osvícení: Eckhart Tolle

Při čtení této knihy mnoho z nás učiní nové objevy: nejsme svou myslí; můžeme se zbavit duševní bolesti; najdeme, jakmile se vzdáme přítomnému okamžiku. V přítomném okamžiku najdeme své skutečné já a hlubokou vnitřní radost. Pouze v přítomném okamžiku si uvědomíme, že už jsme úplní a dokonalí. Prostě tady a teď 😉 nic jiného není.