osobní konzultace

Pro Vás, kteří si nejste moc jistí, že je regresní terapie ta správná technika pro řešení Vašich potíží, nebo máte pocit, že ještě nejste připraveni regresní terapii podstoupit

Jaká témata se mnou můžete probírat?

Můžete se mnou konzultovat všemožné i nemožné věci. Nechci se zaměřovat jen na určitá témata, protože stejně všechno souvisí se vším. Ke každému z Vás přistupuji originálním způsobem, s každým z Vás hovořím podle toho, jaké vycítím Vaše nastavení. Dám Vám vhled do Vaši situace, protože to bývá velice přínosné. 

Většinou za mnou klienti chodí s tématy VZTAHŮ, ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ, PRÁCE, HOJNOSTI ...

Konzultace trvá přibližně dvě hodiny a součástí není žádná terapeutická technika jako regrese, nebo jiná práce s podvědomím. Toto je hlavní rozdíl mezi regresní terapií a osobní konzultací.

Když se stane, že se klient během sezení zbaví obav, opadne z něho napětí a určité předsudky a nakonec by terapii rád  podstoupil, je to možné podle situace, hlavně podle časových dispozic.  

Před konzultací posílám dotazník, který mi vyplněný zašlete s předstihem zpět. 

 

Psychosomatická poradna - aneb řekni, kdě Tě bolí a já Ti řeknu proč

Věřím, že pro někoho to může znít šíleně, ale žádná nemoc tady není pro to, aby nás zabila. Když příjde nemoc, tak jen proto, aby nám důrazně řekla, že TAKHLE OPRAVDU NE!!! NE-Moc je důsledek, vyvrcholení toho, jak žijeme. Nemoc předchází symptomy, které většina lidí nevnímá. To je řeč těla, takto s námi naše tělo komunikuje, když ho začneme poslouchat, můžeme mnohým nemocem předejít.

Nemoce jsou neprojevené emoce, je to boj těla s duší.

Už je to 2400let co Sokrates prohlásil: „Neexistuje taková nemoc, která by nesouvisela s duší.”

A Platón, Sokratův žák poukázal, že

„Největší chyba v léčení nemocí je, že EXISTUJÍ lékaři pro choroby těla a jiní pro choroby duše, přestože obojí nelze oddělit.”

Každá nemoc má své předchorobí, každá událost, která se nám stala v souvislosti s tělem a zdravotním stavem předcházelo odpojení nebo vychýlení se z rovnováhy!

Co je psychosomatika?

Když to hodně zkrátím, tak je psychosomatika obor, který odkrývá souvislosti mezi naší psychikou a tělem. Psychika v sobě zahrnuje vše, na co myslíme, nebo co prožíváme, všechny naše zážitky. To vše máme v sobě uloženo, i když na to právě nemyslíme nebo si to nepamatujeme. Pokud jsou navíc takové zážitky ohrožující, to znamená, že by mohly našemu organismu způsobit extrémní stres, může naše touha po zachování harmonie tyto zážitky potlačit. V tu chvíli přichází na scénu tělo, které reaguje o to silněji, čím více se bráníme přirozené reakci. 

Pokud chcete mít zdravé tělo, nejdříve musíte uzdravit svou mysl

Kolik konzultace stojí a jak se na ni objednat?

Konzultaci o délce 2h si cením na

2 500kč

nebo 1250 Kč/1h. 

Většinou s klienty nepřekročíme čas 2h, Pokud se tak stane, cena je stéjná. Kratší konzultace než 1h neposkytuji. 

Konzultaci je možné poskytnout i online, ovšem nic se nevyrovná osobnímu setkání 🙂

 

Pro objednání na konzultaci použijte níže objednávkový formulář, případně využijte e-mail, nebo sms. 

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefon
Vaše zpráva*