individuální terapie

 

 

 

 

 

 

 

 

Když chcete změnu, ale potřebuje pomocníka 😉

Terapeutický plán

Pro Ty z Vás, kteří se na mě obracíte s dotazem, zda je možné docházet pravidelněji, protože máte přání na sobě pracovat a bude pro Vás lepší mít se po určitou dobu kam vracet, když budete mít pocit, že se Vám rozpadá zem pod nohama, jsem připravila TERAPEUTICKÝ INDIVIDUÁLNÍ PLÁN. Ten sestavíme na základě Vašeho problému a žádaného cíle. Komplexní transformační tříměsíční »jízda«

🙂

Individuální přístup a bezpečný prostor

Jaká jsou témata?

Sebeláska - s tou jde ruku v ruce sebehodnota, sebevědomí a sebepřijetí, Emoční tělo ⇒ Vnitřní dítě, Rodové linie, Vztahy, Dary duše a uplatnění, Hojnost, Cesta ke kořenům a mnoho dalšího...

Proč individuální terapie?

Ne každý, kdo se vydá na cestu sebepoznáním ví, kudy kam. Hodně lidí má obavu a strach, že to nezvládne, že třeba ztratí ten správný směr a odhodlání. Stává se, že když vykročíte, a začnete dělat změny, ne každý z Vašeho okolí to pochopí.

Pro mnohé to bude vypadat, že jste se zbláznili, že Vám jednoduše přeskočilo, začnou se Vám pročišťovat vztahy, vše nezdravé umře a Vám se může zdát, že jste zůstali sami, nepochopeni a samozřejmě začnete pochybovat, zda jste udělali správně. Ale nesmíte se leknout a vrátit se zpátky. Musíte vytrvat. Vždy musí něco starého odejít, aby mohlo přijít něco nového.

Bez konců nepůjde začít od začátku.  

Kolik individuální terapie stojí a jak se na ni objednat?

3-měsíční intenzivní transformační individuální terapie 

- se skládá ze 6ti osobních terapií, (délka dle potřeby, obvykle cca 2-3h ⇒ tzn. min. 15h., v rozmezí 2-3 týdnů, termín předem daný), online podpory, pracovních listů na doma (domácí úkoly), základní astro a numerologický rozbor, poterapeutická péče na dálku v případě potřeby a závěrečné shrnutí po ukončení.

 

Cena 15 000Kč

(Možno rozdělit na splátky nebo platit každé sezení po 2500kč.)

Také je možno individuálně domluvit délku a počet setkání. 

Pro objednání nebo dotaz použijte formulář níže, případně využijte e-mail, nebo sms.

Jméno a Příjmení*
Váš e-mail*
Telefon*
Vaše zpráva*